İzmir’in Gaziemir ilçesinde Akçay Caddesinde yer alan OtoVitrin Plaza ®, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı, dürüst ve güvenilir olarak bilinen ikinci el otomobil firmaları arasında ilk akla gelenlerdendir. Bu özelliğimizi müşterilerimizle ilk iletişim kurmadan, satışa kadar olan süreçte her daim sürdüreceğimize dair inancımız tamdır.

 

Arabalarımız motor, mekanik, elektrik ve elektronik garantilidir; hem de 1 yıl boyunca! Kredi veya senetli sistem seçenekleriyle taksitle ikinci el araç sahibi olmak artık OtoVitrin Plaza ® sayesinde bir telefon uzaklığında...

 

OtoVitrin Plaza ® ile uygun oranlı 48 aya varan vadelerle taşıt kredisi veya senetli sistemle taksitli sahibi olabilirsiniz. Taksitli oto almanın en kolay yolu... Çözüm ortaklarımız: Aktifbank, ALJ Finans, Koç Finans, Garanti Bankası, Türkiye Finans, VDF Finans, Yapı Kredi, Teb Cetelem, Otosor, Ototaksit, Otovadeli ve Woowo.

 

OtoVitrin Plaza ® olarak; piyasada en çok tutulan otomobiller ağırlıklı olmak üzere, kilometresi yüksek olmayan ve 6 yaşına kadar arabalar odaklı çalışarak, siz değerli müşterilerimize piyasa değerini yitirmeyecek, yakıt ekonomisi ve sorunsuzluğu ile bilinen araçlarla buluşturmaktan onur duyuyoruz.